Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

12 Aralık 2011 Pazartesi

Egenin doğumgünü

Benim kuzum 5 yaşını doldurdu, 6'dan gün aldı.
5 yılı ne çabuk doldurduk, nasıl oldu anlamadım. Daha dün kucağımda minicik bir bebekti. Gözlerini bana dikip emmeye çalışıyordu. Nasıl da çabucak büyüyorlar.
İyiki doğdun oğluşum. İyiki doğurmuşum seni. Hayatımda olan en güzel şeysin.
Allah sana uzuuuun, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür versin. Seni bütüüüün kötülüklerden, kazalardan, belalardan, hastalıklardan, kem gözlerden korusun.
Birtanecik evladım benim. Annen ve baban seni çooook seviyor.
Bu sene parti yapmak istemiyordum açıkçası, daha küçük bir kutlama yapmak istiyordum. Ama bu sefer de Ege tutturdu parti yapalım diye. Kıramadık kuzumu. Hazırlandık, arkadaşlarımızı çağırdık ve güzel bir parti yaptık. Pastasını Şimşek McQueen ve Mater'lı seçti. Bir de konfeti roketlerinden istedi yine. Roketleri hazırlamak biraz vakit aldı doğrusu ama çocukların da en çok hoşuna giden oldu. Akşama kadar eğlendiler eğlendiler eğlendiler. Bizim için de hoş sohbet güzel geçti. Yorulduğumuza değdi kısacası.Ve doğumgünü bittiğinde evin hali görülmeye değerdi:))

Nice güzel, sağlıklı yaşalara kuzum benim.
5 yorum:

 1. İyiki doğdu benim bitanecik yeğenim :) Daha nice nice sağlıklı mutlu güzel yaşları olsun..Teyzesi de Ege'yi çooook seviyor :)

  Abla gene döktürmüşsün, sofra full :)

  YanıtlaSil
 2. Napalım, Ege Bey için herşey güzel olsun, gelenlerin de hem gözü hem midesi doysun, eğlensinler, herşey tam olsun.... derken böyle oldu. Neyseki yılda bir kez:)
  İnşallah sonrakilerde birlikte oluruz:)

  YanıtlaSil
 3. özlemcim yeni yaşını kutlarım egeciğin,abi artık ege 5 yıl çok uzak geliyor şimdi bana daha başındayız biz ,kuzeyinde bugün 8 ayı doldu büyüyor değişiyor her geçen gün oğluşum,öpüyorum ikinizide

  YanıtlaSil
 4. Canım benim, tadını çıkar derim. Ege'nin bebekliğini özlüyorum dersem yalan olmaz. Zaman öyle çabuk geçiyorki. Biraz daha yavaş geçse nolur sanki:)Doyamıyoruz çocuklarımıza:)Ben de öpüyorum sizi.

  YanıtlaSil
 5. Bizim dünya tatlısı canımız torunumuz iyiki doğdun iyiki varsın.Bundan sonraki yaşamındada hep başarılı hep mutlu ol inşallah seni çooooooook seviyoruz hep seveceğiz annannen ve deden.

  YanıtlaSil