Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

8 Kasım 2012 Perşembe

Ege'nin kardeşi

 
Hastanede heyecanla kardeşini bekledi kuzucuğum. Gerçi Ege'yi zaptetmek biraz zor olmuş, babam kantine indirmiş. Krallığı bitti benim kuzumun. Daha doğrusu evde iki kral oldu şimdi:) Onların borusu ötüyor ne de olsa...
Kardeşi gelirken Ege abisine duvarda ve her yerde gidebilen lazerli bir araba getirdi. Ege'nin çok hoşuna gitmiş. "Bunu istediğimi nerden bilmiş" diyerek sevinmiş kuzum.
Hastanede kaldığım gün Ege öğleden sonra babamla eve gitti. Gece Tahir eve dönene kadar babamla kaldılar. Ben de hastanede annemle kaldım. Ertesi gün öğleye doğru babam, Ege ve Tahir bizi almaya geldiler. Ege kardeşine pek hevesliydi. Kardeşim de kardeşim. "Kardeşim çok güzel di mi anne?" Kardeşini çok beğenmiş. Öğretmenine de ayrıntısıyla anlatmış. Sonraki günlerde kıskançlık eklendi tabii ki. Ama Allahtan çok ciddi ve zarar verecek boyutta gibi görünmüyor. Çünkü çok kıyımsız olduğu için kardeşini kıskansa da sonunda kıyamıyor:)
 

Bizim küçük meleğimiz geldi nihayet

Abisi onu çok beğendi, çok sevdi...
 
 Sürekli kardeşini öpme peşinde, biz de sadece kafasından öpmeye izin veriyoruz. Ama kaşla göz arasında öptüğü oluyor tabii...
 Küçük tosuncuğu Ege'ye benzetiyoruz, sanki Ege tekrar doğmuş gibi. Ege'den biraz daha açık renkli.
Allah ikisini de bize, bizi de onlara bağışlasın....

6 yorum:

 1. özlemcim çok tatlı tunacık,allah bağışlasın ,sağlıklı ,huzurlu,uzun bir ömür diliyorum.Gözlerini ege'nin gözlerine benzettim ama sarı sanki saçları,bu anları çok tatlı oluyor hemen de büyüyorlar ,doya doya tadını çıkart.

  YanıtlaSil
 2. Ege'nin bebekliğinin tıpkısının aynısı :) Tahir klonladı kendini gene :) İlk gün bloguma kayıt atmıştım Tuna için. Bir ara bakarsın..
  http://bizimcanavarlar.blogspot.com/2012/10/tuna-dogduuuu.html

  Allah hepinize sağlık, mutluluk, huzur dolu bir hayat versin..hepinizi öperim çoook..

  teyzoş daha gelip de Tuna'yı göremedi bile..ühüüüü :_(

  YanıtlaSil
 3. Fotoğrafların da hepsine bayıldım :):) Bal Ege'min bal kardeşi :)

  YanıtlaSil
 4. bizim canımız çocuklarımız ve canımız torunlarımız canlarımız.hepiniz birbirinizden güzelsiniz hepiniz çok tatlı çok kıymetlisiniz.ALLAHTAN ömür boyu sağlık ,huzur ,mutluluk dolu yaşamlar dileği ile hepinizi teker teker sevgilerimizle öperiz.sizleri çoooooook seviyoruz:):)

  YanıtlaSil
 5. valla tadını çıkartabiliyormuyum bilmiyorum, çok tatlı ve de çok zor. darısı başınıza:)
  teyzoşu da bekleriz tabii, fırsatını bulunca gelirsin,dert etme. Tunayı biz de Egeye benzetiyoruz.biraz daha açık renklisi, beyaz peynir de diyebiliriz:) Egeye "bal oğlum", Tunaya "kaymak oğlum" diyorum. Bal-kaymağım oluyorlar:)
  Allah çocuklarımıza sağlık ve uzun ömürler versin.
  öptüm hepinizi

  YanıtlaSil
 6. tahir abiye çok benziyor hakkaten.Allah sağlıkla sıhhatle büyütsün inş. hepsini..ama ege'nin öpmesi konusunda çok kısıtlamayın bence..sizin gözetiminizde bol bol öpmesinede , kucağına almasına da izin verin. yoksa çok fena kıskançlık oluyor...ben bu konuda fazla rahattım..ama doğru hareket ettiğimizi düşünüyorum.hiç kıskançlık yaşamadık...

  YanıtlaSil